iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

» Flash hry online

C
C   Právě je 63 her v databázy

Zde najdete Flashovky, které odebíráme každý den z ceskehry.cz, kteří nabízejí HTML kod ke každé hře. Obrázky, texty a hra je odebrána z herního portálu ČeskéHry.cz.


23.04. 2010
- Nové nakodované tlačítka "spustit hru" (zjednodušení spouštění hry)
01.08. 2010 - Tlačítko "To se mi líbí"

Jednouchá vesmírná střílečka. Po každém levelu můžete upgradovat zbraně a rychlost rakety. Tu ovládejte kurzory, M je pro střílení a X pro bomby.

The Champions 3D je hra která potěší nejen fotbalové fanoušky! Vyberte si národní tým, za které chcete hrát a pusťte se do turnaje!

C
Coby kdyby. V této hře musíte v přesném sledu odehrát jednotlivé události tak, aby všichni členové domácnosti zemřeli a nevěděli o tom navzájem. Stačí zjistit, jaké předměty jim způsobí smrt a pak určit pořadí událostí.

C
Gansterská pomsta chutná sladce! Po masakru který se vám podaří přežít máte na mysli jen jedno, vykonat spravedlivou pomstu! Oko za oko, zub za zub

C

Zombie jsou zpět! Jako jeden z mála živých vojáků budete muset bojovat o svůj vlastní život.
C
Flash Trek je povinnost pro všechny fanoušky Star Treku. Vyberte si svou oblíbenou rasu a vzhůru do vesmírných bojů!

C
klasická hra o přežití s výběrem více modů (včetně oblíbeného zombie). Hru spustíte kliknutím na vámi zvolený mód.

C
Vyberte zbraně a tažením myši je umístěte na označená místa. Po potvrzení konfigurace můžete začít odstřelovat letadla směrováním zbraně a kliknutím na levé tlačítko myši.
C
Co myslíte, stačí sekera na pár ninjů? Když k ní přidáte pár kopanců tak určitě! za každého mrtvého ninju získáte peníze, za které si můžete koupit různá vylepšení nebo doplnit život.
C
Naruto na útěku! Pomozte mu ubránit se ninjům a přežít co nejdéle použitím směrových šipek a mezerníku pro střelbu.


C
Cougars je jako malé červené maso z našich jídel. Je to vaše práce, aby měli  radost! Lovíme a připravujem vtipná jídla pro vaši zábavu.!


C
Nejdříve si vystylujte svůj 4x4 Racer a pak vzhůru na bitevní pole! Tak se skutečně jmenuje mapa, která je odemčená pro všechny. Na odemknutí čekají 2 další. A jak na to? Pomocí směrových šipek a skoků se budete muset vypořádat s překážkami v těžkém terénu a nasbírat přitom co nejvíc bonusových bodů. Hodně štěstí!

 


C
Jmenuje se Flakboy a existuje jenom proto, abyste na něm mohli ozkoušet brutalitu různých zbraní a nástrah. Dokážete ho pořádně potrápit?

 

C
Nasedněte na BMX a ukažte, co ve vás je! Naučte se ty nejšílenější triky, co vás napadnou!


C
Staňte v čele vojsk na jedné z znepřátelených stran u parádní strategické hry Ultimate war a pusťte se do války, která vám má zabezpečit dostatek území pro klidný a spokojený život.
C
Jak daleko jste schopni odpálit nevinného turistu, který se vám připlete do cesty? Hra vás bude nutit toto číslo pořád vylepšovat. Záleží nejenom na správném odpalu, ale i na obratnosti v letu a také na vybavení, které si budete moci nakupovat.
 C
U online hry Blob tower defense si užijete obranářskou práci v netradičním pojetí. Proti vám totiž bude stát pořád ten samý nepřítel, kterému se pouze bude zvyšovat odolnost a tudíž bude stále mnohem těžší a těžší ho zlikvidovat. Na vaši obranu máte pouze nevinně vyhlížející obranné bloky, které ovšem při správném vylepšování dokáží získat brutální sílu.


 
C
Hned po svém útěku z vězení ulehne u opuštěné popelnice a hodlá si dát šlofíka, ale to se nelíbí místnímu strážníkovi a tak začíná nový příběh, který nese jméno Hobo 3 wanted. Čeká v něm na vás opět spousta močení, zvracení a dalších nechutností, pomocí kterých budete likvidovat své nepřátele.


C
Neváhejte si koupit lístek do cirkusu, ve kterém se budou dít věci. Po zemi je rozházených spousta předmětů a v okolí se vyskytují i krvelačné kačenky. Na vás bude majít správný úhel a správné načasování výstřelu, aby cuddles mohl doletět co nejdál.


C
Pokud máte dostatek vladařského talentu tak si povšimněte této hry. V ní se totiž budete starat o malé království s omezeným zdrojem surovin, které by se pod vaí vládou mělo stát světoznámou říší. U hry Imperium 2 The kingdoms war se budete muset postarat o veškeré záležitosti, které k panování náleží.


C
Neon rider přichází, aby zabavila každého z vás. Vašim úkolem bude se svým speciálním přebarvovacím autem projet neonovou trať, která skýtá více cest k cíli. Po základní modré cestě se dá jet s čímkoliv, ale po ostatních barvách je potřeba svoje auto barevně sladit, jinak cestou propadnete


C
Pěkná střílečka, zabíjej obludky, vylepšuj zbraně, zdraví a jdi level za levelem k cíli.
Postavte se divokým slepicím a uchraňte svoji usedlost, kterou se rozhodly zničit.

Ovládání: myší

Vašim úkolem bude dojet s mašinkou na nádraží. Jenomže pohyb po kolejišti je složitý, převážně kvůli hromadě výhybek, zátarasů a nehod. Občas je také potřeba nabrat další vagónky, či splnit nějaký úkol, bez něhož se do dalšího kola hry Park my train nedostanete.
Postavte si zoologickou zahradu přesně podle svých přání. Zvíření pavilony na sebe muí plynule navazovat, jinak budete muset začít tavět znovu.
V roli oškubaného krocana pobíháte po kuchyňském stole a sbíráte peří. V každém kole musíte nasbírat určitý počet, který se neustále navyšuje, přičemž na to máte jen omezený časový limit. Také sbírejte bonusy a vyhybejte se zákeřné vydličce.
U této hry začíná historie prasečích závodů a prvním účastníkem bude dobře známý čuník Kaban. Bude cestovat z města do města a účastnít se rozličných závodů, v nichž mu půjde o život.

Ovládání: šipkami, klávesnicí a myší
Docela drsná a krvavá horrová adventurka. Přiletíte na meteoritu, jako roztomilý červík z vesmíru, ovšem na zemi jste jen proto, aby za vámi zůstala zkáza.

Ovládání: myš, kterou klikáte na interaktivní místa a hra postupuje dál. Pokud nebudete vědět jak dál, stačí zmáčknout TAB a hra Vám napoví. Příjemnou a krvavě nechutnou zábavu...
Vašim úkolem bude dostatečně poškodit stojící konstrukce. Pozor však dejte na ty červeně obarvené - těm je nutné se zcela vyhnout :). Postupem hry budete moct z levého dolního rohu přidávat do herní plochy nové prvky jako dynamit apod.
ColliderixU online hry Colliderix na vás čeká 40 levelů, které dokonale prověří vaše mozkové závity. Vaší snahou bude odstranit všechny barevné kostky a to tak, že když se sebe dotknout 2 stejné barvy, tak zmizí. Kliknutím na dřevěné kostky je možné odstranit a vytvořit tak spletitou cestu k úspěšnému pokračování do dalšího kola hry Colliderix.
1  
2  
3  
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011