iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

iPhone4

 

Vyhraj iPhone 4 32GB White.

Do soutěže se může zapojit jen fanoušek stránky na facebooku. Pokud se chceš připojit. Klikni na ikonu facebooku niže.

 Každý má nějaký svůj sen ♥

Proč právě tato skupina? iPhone telefon je sen pomalu každého mladého člověka. Klikni na ikonu FB a přidej se. Potom už jen sleduj a čekej na tvoji příležitost.

 

Když se to povede, tak každý den Vám na naši stránku facebooku pošleme přihlášku, ta bude vypadat takto. Po zahájení soutěže bude poslána 15×.

1/15 - Vyhraj iPhone4 32GB White.
Možnost registrovat se do soutěže. Toto je tvá možnost se přidat. Po přidání tohoto příspěvku se bude mazat za 15 minut. za těch 15 minut máte šanci kliknout k článku na "To se mi líbí". Tímto kliknutím jste se zařadili do soutěže a automaticky Vás to přihlásí na tento web. Počet registrovaných ,,0''. Pokud máte nějaké dokazy, pište na Email:
Crappers@email.cz, odpovíme každému. Soutěž přináší iCrappers(c) 2010.

Takto bude vypadat každá přihláška do soutěže. Šanci na výhru má každý.

 

Už jednou před přibližně půl rokem. (1.6. 2010) jsme jednu soutěž v klidu a pořádku zvládli. iPhone 3Gs 32GB White vyhrál 18 letý občan z Kladna. Sám na naši stránku napsal, že mu do 7 dnů došel. Tudíž to je naše dobrá vyzitka a také šance pro Vás, kde jen tak dostanete iPhone 4 zdarma ?

Počet registrovaných 0

Soutěž začne až se splní to co požadujeme. A to je přesně 5.600 fanoušku na stránce. Až bude tolik lidí, soutěž začne a my Vám začneme posílat přihlášky.

Jak soutěž začne, tak od té doby za měsíc, přesněji 31 dní bude soutěž ukončena. Do týdne by měl být znám výsledek a napsán na zeď. Jméno a město bude zveřejněno jak vy si budete přát. Můžete zůstat v anonimitě.

Soutěž přineslo iCrappers(c) 2010


JE TO TADY!
Další soutěž o nejlepší telefon na světě. Chceš vyhrát iPhone 4 ? Tak pozvy co nejvíce lidí do skupiny. Pokud v naší skupině ,,Každý má nějaký svůj sen ♥'' bude 5.600 fanoušků, spustíme soutěž. O fake se každopádně nejedná. Už jedna soutěž o iPhone 3Gs byla. Soutěž a registrace začne hned jak dosáhneme počtu fanoušku.

 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011