iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

NOVINKY

Jedná z nejlepších her, který vůbec mohla vyjít, nádherná grafika v jungly u slunečného pobřeží. Je to akční vojenská hra, kde jste člověk s oblekem, který umí nějaké ty vymoženost. Neviditělnost, rychlost chůze, skok a další. Osobně jsme tento download odzkoušeli, tudíž by neměl být problém hru rozjet. Přejem pěkné hraní.

Crysis Warhead - stáhnoutPrávě jsme Vám přidali nové pozadí na plochu. Opět tradičně 10 obrázku na další dny. Každý 3 den nové wallpapery u nás! Byla už několikátá stížnost od slečen, proč přidáváme wallpapery jen pro chlapi. Od dnešního dne v každém přidaném balíčku bude několik kategorií.

Nyní wallpaperů: 120 - Prohlídnout!Je to přesně 4 dny, co jistí mladík uložil na server YouTube.com video, kde se snaží zesměšnit Leoše Mareše tím, že mu dají na jeho Audi "hovno". Někdo je pro, někdo je proti. Bohužel Vás sklamu, ale o Leoše se nejedná. Po kliknutí na HD "720p" a dání videa na celou obrazovku zjistíte, že Leoš vypadá trochu jinak než ten, co je na videu. Nikdo neví co tím chtěli děti dosáhnout. Jedná se o další nepovedený FAKE. Byli bychom rádi, kdyby jste Sdíleli tento příspěvek na facebooku, aby všichni viděli, že jde o fake! .. děkujeme iCrappers(c)
Shlédnuto: 384×
Dostali jsme neodolatelnou nabídku od právě začínající hry Counter Strike: Promod. Tato hra právě přichází a my jsme se stali jejím partnerem.

Pokud tuto hru chcete vyzkoušet, klikněte vpravo na tento obrázek u novinky. Děkujeme

http://CSPromod.7X.cz
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011