iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

NOVINKY

 Jaké byly tento rok nejstahovanější hry ? To se dozvite hned. Už podle úvodního obrázku, můžete poznat, že jde o Call of Duty: Black Ops. Ano tato hra se stala tou nej nej. Vydělala za těch pár měsíců co je na trhu přes miliardu. Pokud chcete vědět, jaké hry vydané v roce 2010 byly nejstahovanější, tak klikněte na nadpis.

Menší ukázka ze zápasu Arsenal vs. Chelsea. Pouze goly ve výborné kvalitě. Klikněte ZDE a shlédněte si STREAM golu. Zápas skončil výhrou pro Arsenal 3:1 Chelsea.

Goly dávali:

Arsenal: Song, Fabregas, Wallcot

Chelsea: Ivanovic

Zdravím Vás u dnešní novinky. Stále častěji se Hermiona pravým jménem (Ema Watson) stává člověkem, na které bulvár a ostatní organizace poukazují. Chytli jsme se toho i my, protože právě v kinech probíhá jeden z posledních dílů Harryho Pottera. Našli jsme zaheslovanou fotku, která byla na Amerických forech a diskusích. Samozřejmě ji asi najdete i jinde. Předem podotýkám. Několikrát se nám stalo, že jsme na náš server nahráli fotku s obsahem pro naše Fanoušky facebooku a návštěvníky stránky a po sléze jsme nejmenovanou fotku našli na facebooku, jak si děláte reklamy, proto Vás upozorňujeme, že na fotky si nechávám převádět právo je publikovat. I když jsme ,,jen" Webgarden, i my máme zaplacené práva. Pokud chceš i ty fotku na svoje stránky, není tak těžké se domluvit přes email: Crappers@email.cz. Jaký máš názor ty na tuto fotku ? Je to fake či neni ? Můžeš se i ty vyjádřit do komentáře.

Zobrazit fotku:


Posledni komentare
11.02.2012 15:45:05: Opichat
FOTO: Jak se tito mladí herci změnili.

Na fotku stačí kliknout. Předem podotýkám (to uprostřed je opravdu Hermiona :D) Pokud se Vám fotka líbí, Sdílejte ji na facebook nebo okomentujte níže.

Foto: iDnes.cz1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011