iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

NOVINKY

Zdravím Vás při dnešní novince, kde jsme pro Vás připravili všechny díly od Harryho Pottera. Právě tyto dny se odehrává v kinech díl Relikvie smrti, který je už 7 díl a zároveň první půlka ze dvou. Všechny filmy můžete stáhnout ZDE. Už zítra Vám uložíme na Uloz.to hry Harry Potter.
Máme pro Vás film kajínej, který najdete v sekci FILMY ke stažení nebo po kliknutí ZDE. Film je námi odzkoušen a potvrzen jako plně funkční. Rozlišení pro film je HD, tudíž Vám krásně poběží na TV nebo jiném příslušenství.

Pokud Vás zajímá o čem film je klikněte na přečíst celou novinku...
Ano je to tak, našli jsme pro Vás plně funkční Ae. Co to vlastně je ? Profesionální výroba videí, animací a třeba i fotek. Nedokážete si představit jak profesionální? Tak Vám poradím, koukněte se na Harryho Pottera a efekty, které uvidíte jsou udělány v tomto programu. klikněte ZDE, a program i s klíčem si stáhněte zdarma do 1 hodiny! Samozřejmě jsme ho pro Vás odkzoušeli či je funkční a ano JE. Tak stahujte stahujte!

.
Už dříve jsme Vás informovali o tom, že by jsme se mohli dočkat vlastních emailu na facebooku. (vasejmeno@facebook.com). Také bude lepší posílání SMS a chat. Další novinkou budou zprávy (schránka), kde bude mnohem jednodušší orientace a vše praktičtější. Pokud by jste chtěli email, sms, chat a právy i vy, Klikněte ZDE» a po přesměrování na facebook jeďte dolů, a klikněte na Zelené tlačítko You will recieve in invite soon. Potom už jen stačí čekat až služba bude kompetné a facebook ji do pár dní vydá. Díky tomu, že kliknete na Zelené tlačítko budete o všem informováni a tak se zapíšete do facebooku jako žadatel o tyto služby. Já osobně bych klidně Email@facebook.com chtěl, a co vy ?

.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011