iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

NOVINKY

Chlapec, který na první pohled vypadá jako by byl postižený nějakým syndromem dává na YouTube svá videa, které netáčí před web kamerou, kde zpívá nové hudební songy a celý server YouTube z něj má srandu. Lidé se mu hrozně smáli, ale teď přišlo na YouTube škokující video. Chlapec je před webkou se známým raperem 50CENTem. Máme pro Vás video.

Jak na Vás působí mladík ?
.
Posledni komentare
11.11.2010 12:04:20: :D
V našem dalším článku naleznete jak už v nadpisu vidíte nejhorší tetování! Buď jsou fakt otřesné nebo nevkusné. Těchto 7 obrázku Vám ukáže jak se dají "spizdit" tetování.

Také můžete okomentovat co si o tom myslíte Vy, či je dobré si nechat tetování nebo neni! Ukažte to také kamarádům na facebook kliknutím na Sdílet... Fotky naleznete po kliknutí na Přečíst celou novinku.
By: showbiz

.
Rihanna - Only Girl (In The World) (2).mp4, (19.74MB)
Rihanna - Only Gril (videoklip v HQ)

Velikost: 19 MB | Délka: 4:10 min. | Format: mp4

Stáhnout | Videoklip |


zdroj: VEVO


 
Nemáte zrovna dobrou náladu a potřebujete rozesmát? Nebo někdo z vašich přátel? Máme dobrý a možná i legrační flashku, která Vás určitě rozesměje. Stačí kliknout na Přečíst celou novinku. Pokud Vás rozesměje obrázek, napište nám to nebo dejte Sdílet na facebook. Děkujeme..

Tým iCrappers(c)1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011