iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

NOVINKY

Brouzdáním po Internetu většinou koukám, kolik mají videoklipy které vidím zhlédnutí. No celkem mě překvapilo číslo, které jsem viděl. Možná, že tušíte jaký autor je písničky. My Vám to řekene v pokračování. Pokud chceš vidět klip, tak klikni na Přečíst celou novinku. Mimochodem to číslo je už 380.091.915 milionů. Také můžete nechat svůj komentář co si o videoklipu a této velké návštěvnosti myslíte.

Tým iCrappers(c)Určitě jste si mohli všimnout nových reklam, které publikuje telefoní síť Vodafone. Například mě opravdu dokážou rozesmát a musel jsem je vyhledat na YouTube. V televizi jste mohlo vidět již dvě tyto reklamy. Vodafone zatím třetí z nich stále nedalo do televize jen na YouTube. Pokud se Vám reklamy též líbí jako mě. Klikněte na Přečíst celou novinku. Také můžete napsat Váš názor pod text obecně na reklamy nebo reklamy Vodafonu.

Tým iCrappers(c)Brouzdali jsme po internetu, a nasbírali pro Vás fotky co nejvíce erotické Agáty Hanychové. Přesně 7 fotek máme a dáváme Vám je exklusivně ke shlédnutí bez  jakého koli prolbému. Jaký je tvůj názor na Agátu? To můžeš napsat pod článek do Komentářů. Pokud chceš vidět fotky, klikni na přečíst celou novinku.

Fotky: Google


 
Posledni komentare
09.11.2010 16:55:54: no jde to
Britská královna na facebooku. Už nyní si ji můžete přidat na facebook do přátel, i když nevím na co Vám to bude, ale můžete. Potom už jen čekat zda si Vás také přidá. Facebook této ženě s věkem 84 let udělal vlastní druh účtu. Na facebooku je už 500 milionu uživatelů (aktivních). Královna má také YouTube.com účet, kam uploaduje svoje videa.

zdroj: showbiz


 
Posledni komentare
09.11.2010 15:52:34: a jak se jmenuje
09.11.2010 15:48:19: Queen Elizabeth 2
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011