iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

» Radia

Radia online sprovozňuje Limemedia a.s., společnost s nejlepšímy internetovými stránkamy u nás. U rádia, které se vyberete, stačí kliknout na Spustit rádio a to se sami spustí. Pro plynulé přehrávání potřebujete aspoň 250kb/s stahování z internetu.


Právě je 5 rádií online v databázy

Fajn rádio je na frekvenci 97,2 FM. Pražské rádio je vysíláno non stop se super moderátoramy Každý den česká reality show práskač a policejní éter. Tony kupuje tajemstvý v přímém přenose a nabízí peníze na to. Tomáš a Tomáš si hrají na Pražskou ústřednu a volají lidem a vyptavají co dělali kde a kdy. Fajn Radio rozdává super ceny až sta tisíce korun. Toto rádio je nejoblíbenejší v ČR. Pokud se vám líbí spíš Hardcore, disko nebo černá muzika není problém si ji naladit na www.fajnradio.cz


 

C

Hip Hop Vibes Radio je jedním z prvních rádií v České republice věnujících se výhradně hip hopu, tedy stylu, který se za poslední 4 roky vyhoupl mezi nejpopulárnější hudební styly u nás. Čekejte stovky zásadních hip hop classics z let devadesátých, ale též horké novinky z poslední doby. Programová struktura Hip Hop Vibes nerozlišuje mezi komerční/nekomerční, ale mezi dobrým a špatným rapem. Jakej rap uslyšíš? Logicky se dává největší prostor kolébce hip hopu – Americe. Radio však samozřejmě neopomíná ani na domácí scénu a naše bratia zo Slovenska. Poslechnete si také dostatek evropského rapu, především pak Anglii, Německo, Francii i Polsko. Zkrátka v Hip Hop Vibes Radiu máte možnost slyšet vše podstatné z hip hopové hudební scény. Kontroluj!

C

Rádio s taneční hudbou blíže k mainstreamu. Uslyšíte zde tracky ve stylech dance, house a trance, které Vám budou určitě připomínat Vaše mejdany. Rytmus přenese Vaše myšlenky přesně tam. Let's party!

C

Radio City 93.7 FM je metropolitní hudební stanice. Přináší nejnovější zprávy z Prahy, včetně nejrychlejších dopravních informací. Velký důraz klade na výběr hudby, kterou hraje. Slyšet zde můžete největší hity z 80. a 90. let i let nedávno minulých, které tvoří základ hudební nabídky. Tu doplňují i pečlivě vybírané novinky. Celý program se snaží vytvářet příjemnou atmosféru a být dobrým společníkem ve všech oblastech života v Praze.

BlaníkNa Rádiu BLANÍK CZ můžete celý den poslouchat české písničky, mezi nimiž občas objevíte i písničky slovenské. Původně bylo Rádio BLANÍK CZ pouze „české“, ale na základě četných proseb posluchačů jsme do jeho vysílání zařadili i písničky slovenské, a to zejména z doby, kdy ještě existovalo Československo. Mezi písničkami neuslyšíte žádnou reklamu. Prostě radost poslouchat. Určitě ho zkuste naladit!

 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011