iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

» The Annoying Orange

Image and video hosting by TinyPic


Menší zabavná společnost The Annoying Orange vyrábí super videa přímo pro YouTube, Jedná se o pomeranč, který má spousty kamarádů, především Ovoce a Zeleninu. Videu se nelze nezasmát. Proto vám zde dáváme několik HD videí.

 

 První díl The Annoying Orange. V tomto díle se jedná o pomeranč a jablko. Baví se o ovoci a o tom, jak jablko vypadá a co dělá. Samozdřejmně jablko pomeranč ignoruje, ale po chvíli to nevydrží, stále slyšet Hey Apple! neni nad lidské "tedy ovocné síly". Na konci videa to jablko nepřežije. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Pro otevření videa klikněte na Zobrazit celé.
Druhý díl The Annoying Orange v rozhovoru s dýní, která je v překladu "pumpkin". Při rozhovoru s dýní se ale pomerančovi zalíbí název místo pumpkin pLumpkin. "plump je v překladu Baculatý". Po celou dobu dílu bude dýně přejmenová na plumpkin. Pomeranč stále ukazue své tryky a vtipy. Dýni to ale přestane bavit a tak se naštve. Ke konci opět přežije pomeranč a dýně skončí pod nožem autora Daneboeho. Video přehrávejte v HD [720p] Vysoké rozlišení. Video zobrazíte kliknutím na zobrazit celé.
Třetí díl The Annoying Orange v rozhovoru s rajčetem. Ze začátku při říchodu rajčete, si pomeranč myslí, že se vrátil jeho kamarád "Apple" z prvního dílu. Ale ne, přišlo rajče a tak se jde mluvit. Rajče nemůže vysvětlit pomeranči, že to není jalbko ale rajče. Když mu to možná vysvětlí, pomeranč si umine že to je zelenina, teď přobíhá háda že rajče neni zelenina ale ovoce. Pomeranč stále provokuje tim že neumí říct tomato, a tak říká Toe May Toe. Nakoneč rajče skončí v mixeru a autor video Daneboe si udělá kečup k hranolkám a hamburgru. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zobrazíte kliknutím na Zobrazit celé.
Čtvrtý díl The Annoying Orange a rozhovor s Ježískem amerckým Santa Klauzem. Pomeranč si opět vymslí vlastní název pro santu a ukazuje mu co umí za jeho tricky a vtipy, santovi se to moc nelibí ale to samozdřejmně pomeranče nezajímá. Video přehráveje v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zobrazíte kliknutím na Zobrazit celé.
Pátý díl The Annoying Orange v rozhodovoru s pomerančem. Ano dva stejní pomeranči si říkají vtipy a ukazují jak umí krkat a prdět, jenže náš hlavní hrdina Annoying se nějak nechytá protože druhý pomeranč mu bere jeho vtipy a zvládá to na jedničku. Ke konci videa ale hrdin ann. uvidí nástroj na vymačkávání ovoce a přímo na pomeranč. Začne se usmívat a ví, že opět vyrál. Druhý pomeranč začne křičet když ho Daneboe začne krájet a vymačkávat. Annoying si myslí že má vyhráno, ale Daneboe přinese celou chladničku s pomeranči a to se Ann. nelibí. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zo brazíte kliknutím na Zobrazit celé.
Šestý díl The Annoying Orange a rozhovor a ragbiovým míčem. Pomeranč nejdříve kouká a říká Woow, protože takovou věc nikdy neviděl. Po chvilí si pomeranč opět vzpomene na svoje vtipy a hned se vysmívá míči že má hlavu jak citron. Míči se to samozdřejmně nelíbí, ale nemá co naoplátku. Po chvíli opět pomeranč vystihne sutiaci a vzpomene si na známou postavu z filmu Hannibal. Vraha s podobnou maskou jako má míč. Od té doby mu začne říkat Hannibal. Když už neví coby, řekne "Hannibal s citronovou hlavou" to míče vytočí. Nakonec Daneboe míč nakopne. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zobrazíte klinutím na Zobrazit celé.
Sedmí díl The Annoying Orange v rozhovoru se švestkou a grepem. Pomeranč je v prvních chvílích uplně vedle ze švestky, ale při příchodu grapu, je všemu konec, ten začne provokovat a pomeranč se švestkou začnou nadávat "zavři hubu" a tak dále. Nakonec grep bude zorkátejn, pocukrován a tak končí díl. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zobrazíte kliknutím na Zobrazit celé.
Další díl The Annnoying Orange. V tomto díle jsou skoro všichni pomerančovi kamarádi. Zde si nedělá z nikoho srandu ani mu nedává vlastní přezdívky. V tomto díle se oběví. Banány, kiwi, pomeranč, citrón a jablko. Celý díl na sebe budou křičet Wazz Up, v překladu "Co jéééé", Ale nakonci to schytá jablko které Danaboe rozkrájí a odnese, nastvá chvíle křiku všech ovocí. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zobrazíte kliknutím na Zobrazit celé.
Další díl The Annoying Orange. V tomto díle uvidíte rozhovor pomeranče se sýrem.


info u dílu bude doplněné
Další díl The Annoying Orange. Pomeranč se dostane do známého hororu SAW, který určitě všichni dobře známe. Hlavní hrdina filmu SAW říká pomeranči kde je a co ho čeká, ale však jeho to vůbec nezaskočí je stále vysmátej a plnej energie. Po chvili povídání se mu směje že to je EMO klaun. Ke konci videu mu dokonce zazpívá že "emo claun in TV". Uplný konec je stejný jako ve filmu že se snaží za nějaký čas něco udělat, ale však pomeranč opět vyhrál a zelenina byla totálně rozpulena. Video přehrávejte v HD [720p] vysoké rozlišení. Video zobrazíte kliknutím na Zobrazit celé.
Další díl The Annoying Orange s Bramborem, mrkvý a hruškou.


info o dílu bude doplněné.
Další díl The Annoying Orange.info bude dplněné...
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011