iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

Jak používat FRAPS

Tak vtomto tutoriálu si povíme jak nastavit správně FRAPS.

Tento program je hlavně pro nahrávání her. Nebo dělání screenů. Pokud si nějaké to video chcete natočit, řiďte se návodem. Tento Fraps, může nahrávat neomezeně dlouho, a bez horního nápisu Fraps.com. Tak jdeme na to...

1. Program si stáhnete kliknutím na obrázek →
C

2. Nainstalujeme a klikneme 2× myší na ploše.

3. Zobrazí se nám tabulka, nebo-li už program.

4. Máme záložky (General, FPS, Movies, Screenshots)

5. Klikneme na "General" a nastavíme si zda chceme aby se nám program sám zapnul při zapnutí PC.

6. Klikneme na "FPS" v položce "Overlay Displey Hotkey" si nastavíme čím chceme Fraps ve hře vypnout nebo přesunout ukazat FPS ve hře. Černá tabulka v pravo je "jakobi" váš monitor, a ty čtyři bílé kolečka jsou ukazatel vašeho FPS ve hře. Pod černém okénkem je "seconds" to si každý nastavý podle toho jak dlouhé video budete chtít natáčet.

7. Klikneme na "Movies" a vidíme zeleně napsáno. "Video Capture Hotkey" tam nastavíme jakým tlačítkem budeme zpouštět nahrávání videa a vypínání videa. Hned pod máme "Record Sound" to znamená zda chcete nahrávat i zvuk. Doporučuju. V pravo máme napsáno opět FPS, to je si nastavíme podle síly počítače nebo kolik obrázků za sekundu chcete nahrávat. My máme 30. Zaškrtneme Full-size.

8. Klikneme na "Screenshots" a vidíme zeleně "Screen Capture Hotkey" To znamena jakým tlačítkem chcete dělat obrázky ve hry, programů a aplikacích. V pravo máme formát vyfoceného obrázku.

9. Videa i Obrázky se ukládají tam kam jste  nainstalovaly program.


TEXT A TUTORIÁL NAPSAL iCrappersTM

 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011