iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

Assassin's Creed Brotherhood - INFO

Assassin's Creed Brotherhood je další pokračování velice úspěšné hry od Ubisoft. Ve hře se můžeme dočkat velmi dobrého Multiplayeru, nabitého singlu a vylepšené grafiky. Jako samozdřejmnost jsou České titulky. V novince se dozvíte vše o zminované hře a možnost si hru předobjednat.

V Assassin's Creed BrotherHood se Ezio přesune do Říma, kde musí se svou skupinou assassinů zaútočit na představitele zkorumpovaných teplářů. V Eziovo arzenálu nebude chybět protetická ruka, dýka, jedem naplněná stříkačka, vějíř, sekera, nebo dvě dýky najednou.

 

Lidé, kteří pravidelně hrají Assassin's si přáli mnohem více multiplayeru, nové lokace a více herních prvků. Ubisoft napsal na svůj web, že multiplayer bude rozhodně lepší než v předešlém Assassin's Creed II a portály, které Ubisoft nechal hru vyzkoušet si to jen pochvalují.

 

 


 

 

Multi player: (jak bude probíhat) VIDEO:

V Assassinu se konečně dočkáme i Multiplayeru, ten bude probíhat tak, že se pár lidí napojí na server, kteří se oběví každý v jiné časti Italského města Řím. Celkem bude moct hrát až osm lidí na serveru. Jejich úkolem je se najít a jeden po druhým se zlikvidovat. Ve městě, kde bude probíhat boj o vítěztví nebudou chybět občané a klasický provoz města. To hlavně kvůli ukrytí před nepřáteli, kteří vás pronásledují "splynutí s davem". Připojit se může celý svět. Servery budou rozděleny na více herních režimů. Zbraně v tomto online modě budete mít stejné jako při hře Single. Výběr postavy je samozdřejmnost. Hrát budete moct i za Doktora u kterého se při Singlu léčíte a dokupujete léky v láhvích.

(ukázka z Multiplayeru)

 

 

Single player: (jak bude probíhat) VIDEO:

Už multiplayer byl pochválen a měl kladný výsled na hru a to samé Single. V singlu se máme na co těšit. Ezio se vrací a bude bojovat proti mocným teplářům. Aby hašašín Ezio mohl vyhrát a ukázat jeho sílu, musí se vydat do Říma, kde vládne korupce a pýcha. Boj stěmyto tyrany nebude lehký. V minulém díle jste dali sami celou bandu za půl minuty, teď tomu tak nebude. A proto si Ezio povede celé bratrstvo, které mu bude většinu boje pomáhat a stát při něm.

(ukázka ze Singleplayeru)

 

 


 

HW požadavky:

Minimální požadavky:

 

OS: XP, Vista, 7

Procesor: Intel Core 2 Duo, AMD Atholon 64X2 2,4 GHz

Grafická karta: 256 MB DirectX 9

Paměť: 2 GB RAM

Doporučené požadavky:

 

OS: Vista, 7

Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 2,6 GHz / AMD Atholon 64 X2 6000+

Grafická karta: nVidia GeForce 8800 GT / ATi Radeon HD 4700 

Paměť: 2 GB RAM

 


 

 

Obrázky ze hry


 


 

 

  Předobjednat si hru můžete ZDE »

 

  Předobjednávka [PGS]

  {#flags_dlg.eu} Cena: 32.99 €

  {#flags_dlg.cz} Cena: 800 kč

 

  Hra vychází:

  {#flags_dlg.eu} 19. November

  {#flags_dlg.cz} 19. Listopad

   

 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011