iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

Play Station 4

Image and video hosting by TinyPic


Herní konzole řady PlayStation samotná firma Sony definuje jako 32bitové herní konzole páté generace. Nedosti na tom - Sony chystá 3D pro všechny hry! Je to k neuvěření, ale první model, tradiční PS jednička, byl na trh uveden již v roce 1994! Kus to byl poměrně populární - dokonce se stal první konzolí vůbec, která překonala hranici 100 milionů prodaných kusů. 

Jak šel čas, přidala společnost Sony také mobilní verzi (PlayStation Portable - PSP, v nejnovější verzi Sony PSP-3000) s poněkud rozporuplným médiem (rotační Universal Media Disc si v době flash pamětí příliš příznivců nezískal). Dodejme ještě pro zajímavost, že i nástupce PS One pojmenovaný pochopitelně PS2 se také stal velmi úspěšným - 140 milionů prodaných kusů je mezi konzolemi skutečný rekord. PS3 se proslavila především unikátním procesorem The Cell a přítomností blu ray mechaniky využitelné samozřejmě i k přehrávání běžných filmů. K dnešnímu dni se jí prodalo kolem 25 milionů kusů, takže PS3 má zatím stále co dohánět. 

Jak bude vypadat model další, předpokládáme že nazvaný PS4, zatím není jisté. Výrobce jako obvykle drží všechna data pod pokličkou, aby neohrozil prodeje stávající generace. Nicméně geniální návrháři z Yanko Design přinesli dokonale působící návrh, jak by si tuto mašinku přestavovali. Je zřejmé, že nejcharakterističtější budou pro PS4 minimalistický koncept a velmi futuristické ztvárnění s dominujícím plastem, místy navíc průhledným! 

Pokud bychom zamířili pod kapotu, tak bychom se měli dočkat podpory bluetooth (pro sluchátka, klávesnici apod.). Zadní část a střed jsou skleněné, resp. opět plastové. Obslužná tlačítka jsou umístěna na boční straně a měla by být plně doteková. Veškeré disky se budou vkládat z boku. Nové hry by mělo jít nakupovat prostým klepnutím na displej! Ovladač působí zpočátku stejně střízlivým dojmem jako hlavní jednotka, nicméně bližší zkoumání odhalí základ shodný s tradičními ovladači série. Pokud je tohle budoucnost konzolového hraní, jsme pro!

Zdroj: prochlapa.cz

http://crappers.mistecko.cz/image/15956413

http://crappers.mistecko.cz/image/15956412

http://crappers.mistecko.cz/image/15956414

 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011