iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

Prohlížeče

V této novince si povíme něco o prohlížečích. Jaký je nejlepší pro osobní údaje, který je jak rychlí a co je právě teď za nejpoužívanější prohlížeč. Na jakém místě se za poslední rok umístil váš prohlížeč ? A jaký je ten váš ? Více v novince...

 

Jako nejpoužívanější prohlížeč je stále Internet Exproler od Microsoftu. I přes velkou konkurenci, která stále nabívá je na prvním místě. Konkurence je například Mozilla Firefox, 0pera, Google Chrome nebo Safari od Applu. Prohlížeče se od sebe neliší pouze vzhledem, ale také funkcemi, které nabízí.

Pokud máte režim InPrivate 8 v prohlížeči Internet Exproler s pořadovym číslem 8.0, máte jistotu, že si neponechá vaše soukromé detaily, jako jsou bankovní účty, hesla a další. Tato možnost je dobrá pro uživatele, kteří se střídají na jednom PC.

JAKÝ JE NEJRYCHLEJŠÍ:

Prohlížeč 0pera vám u nějakých stránek dokáže ukázat sílu připojení až o 80% rychleji při nasteveném režimu Turbo. Při otevírání stránky 0pera pozná větší datové bloky, jako jsou Videa a Obrázky. Zhorší jejich kvalitu a velikost. Tím je vaše připojení rychlejší. Uživatele s tímto prohlížečem nestahují celý obsah, ale jen část z něj, proto dokáže být až 4 krát rychlejší.

Podobné věcičky umí i Mozilla Firefox, ale né hned po nainstalování. Doplňky si můžete nastahovat na domovském webu Mozilly. Těchto doplňků už má Mozilla několik set tisíc. Jaké to například jsou? Zrychlení internetu. Zrychlení stahování souborů, lepší načtení videí. Jako novinku vám nabízí nové vzhledy pro sociální stránky jako je Facebook nebo YouTube. Poslední doplňky jsou, že vám Firefox přepočítá cizí měnu hned z vyhledávané stránky.

Takové doplňky však stále neumí Safari nebo Google Chrome. Velkou výhodou Googlu Chrome si uživatelé tohoto prohlížeče chválí dobré překlady stránek. Špatnou vlastností Chromu je, že si vaše osobní údaje nechá uložené a nemáte 100% jistotu bezpečnosti.

NEJBEZPEČNĚJŠÍ PROHLÍŽEČ:

Určitě si každý z vás přeje mít prohlížeč co nejbezpečnější. Jako nejlepší prohlížeč pro bezpěčnost byl vyhlášen Internet Exproler. Však nejbezpečnější verze je 8.0. Dokáže rozpoznat 85% škodlivých stránek nebo programů než jakýkoli jiný prohlížeč.

Na druhém místě byl vyhlášen s úspěšností 29% Mozilla Firefox a Apple Safari.

Je lepší to nebrat přesně na napsaná procenta, jelikož testovací laboratoře se soustředí hlavě proti Hackerům. Proto každé hodnocení vypadá jinak. Jako špatná zpráva je, že zatím žádný prohlížeč nedokáže chránit proti hackerům a škodlívýmy programy, ale jen když nepoužíváte pravidleně bezpečností bránu "firewall".

Internet Exproler klesá:

Tento prohlížeč je v celosvětovém žebříčku neoblíbenější, ale každý rok klesá o několik procent. Poslední rok to bylo až o 10%.

 

Pořadí nejoblíbenějších prohlížečů za poslední rok:

Internet Exproler - 67,77 %

Mozilla Firefox - 23,84 %

Safari 3,53 %

Dnes už je pořadí jiné, jako druhý nejoblíbenější je stále Mozilla Firefox, ale třetí příčka patří Googlu Chrome. Na Posledních pár procentech jsou umístěny Safari 3% a 0pera 2%. Další pomalu už i neznáme prohlížeče mají dohromady 2%.

Na konec se vás ptám, jaký prohlížeč používáte vy? Pište do komentů.... Po spočítání vašich odpovědí vám zde napíšu jaký je nejpopulárnější zde.

Zdroj: novinky.cz

 

 

O autorovi
the hergiy
Jakub Hergesell
Kladno
Česká republika
icq 499052256

uNable@email.cz

 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011