iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

Vše o YouTube.com

Jak vložit seznam videí z YouTube

V tomto článku si ukážeme, jak udělat seznam videí. Co to vlastně je ? Líbí se vám např. 3 videa a díky tomuto přehrávači, je můžete přidat v jednom okně. Jak a co najdete v pokračování.

 Samozdřejmně musíte být registrovaní. To můžete udělat zde . Po té klikneme na "Mé seznamy videí" klikněte na vytvořit seznam a vyplňte formulář.

 Pod každém videem máte tlačítko Přidat do seznamu videí". Ve vašem seznamu videí můžete přeházet videa dle vlastních představ

 Tento návod je asi nejlepší jak seznam udělat. Jsme přihlášeni na YouTube, klikneme na "Můj účet" tam klikneme "vlastní přehrávače videa" a klikneme na tlačítko "Vytvořit vlastní přehrávač" Na výběr máte barvu celého přehrávače. Můžete tam přidat vaše "Oblíbená videa" nebo "Vám nahraná videa". Na konec klikneme Generovat kód.

 Zobrazí se HTML kód, který skopírujete a vložíte do vašich stránek

  Žádné komentáře
   
  iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

  DomenaHosting by: .....

  www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

  DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011