iCrappers – To nejhledanější na Internetu!

http://Crappers.tk - Katalogy stránek, kde najdete VŠE! Přidej svůj odkaz na stránku zdarma!. Internetový magazín, který Vám přináší: Aktuální novinky, plné hry 2010 - 2011, nové MP3, fillmy, připojení online, sms zdarma, porno zdarma,Windows 7 zdarma a mnoho dalšího! ZA NIC SE NEPLATÍ! left

HRA TÝDNE:


Fighting Universe X

Kat.: Akční

HRA DNE: Extreme 4x4 Racer

WEBGARDEN HELPER

Reklama na webu

Vaše otázka: Taky vám vadí nyní nově zobrazující se reklama na hoře ? Hyzdí to akorát stránky. Měl jsem to nastavené jen dole a nijak to nevadilo a nyní se to zobrazuje i na hoře to je děs.
Odpověď:
Tak teď se můžeme bavit o tom, zda myslíte lištu, nebo větší banner. Podle mě myslíte lištu, ta se ale dá vypnout. A to kliknutím na NASTAVENÍ tam už je vlevo napsáno jakou reklamu kam chcete, či ji vypnout uplně. Samozdřejmně za to webgarden chce váš kredit, proto je lepší buď reklamu na měsíc nechat a našetřit kredit a potom ji vypnout, nebo ji vypnout a zařídit si návštěvnost velkou tak, aby se vám reklama znovu nezapla díky málo kreditu. Jak to řešíme my na našem webu ? Reklamu necháme zaplou a to všechnu, za každou návštěvu dostaneme 7 kreditů, za 3 dny máme 23 000 kreditů, za který koupíme místo na webu 50 MB.
Žádné komentáře
 
iCrappers © 2009 - 2011 :: Všechna práva vyhrazena

DomenaHosting by: .....

www.iCrappers.eu :: www.Crappers.tk :: www.Crappers.mistecko.cz :: www.iCrappers.czin.eu

DESIGN BY: http://Crappers.tk/ :: webdesigners (c) 2009 - 2011